Mänguasi kassidele Catit Senses 2.0 Wellness Center

24,99 €
Laost otsas
SKU
L-00736

Mitmeotstarbeline lõõgastuspunkt koos kassinõgesega.


Catit Senses Wellness Center on laia massaažiseadmete ja harjade valikuga optimaalne lõõgastuskoht iga kassi hooldusvajaduste rahuldamiseks, mis täiendab nende kogemust täiendava kassinõgesega.

Catit Senses Wellness Center on kassisõbralik lõõgastumisala, kus teie karvane sõber saab lõõgastuda ja samal ajal oma hädavajalikku hoolitsust nautida. See sisaldab hooldusharju ja massaažipunkte, et kraapida oma sügelusi, närimiseks mõeldud närimiskummi, pehmendusega padjakest ja kassinõgest tipptasemel lõõgastumiseks.

Tänu erinevatele tekstuuridele ja harjadele saavad kassid Catit Senses Wellness Center'i abil jõuda raskesti ligipääsetavate kohtadeni nende kaelal, näol ja kehal, mida nad tahavad kratsida. Lase oma kassil padjale pikali heita ja lase tal end vastavalt oma äranägemisele lõõgastuda.

Catit Wellness Center sisaldab kotikest kuivatatud kassinõgest, mida saab lisamõnude saamiseks puistata rohelise massööri peale või massaažiharjadele. Catit Senses Wellness Center'i funktsioonide suhtes tundlikud kassid satuvad ajutiselt õndsasse seisundisse, kus nad on leebemad ja lõdvestunumad ning seega seda vastuvõtlikumad Catit Senses Wellness Center'i funktsioonide suhtes. Samavõrd hästi toimib ka kassinõgesesprei. Lihtsalt kandke kerge kiht padjale, et teie kass saaks seda nautida.

Soovitame mänguasja alguses kasutada väikese kassinõgese annusega ja vajadusel järk-järgult suurendada, sest mõned kassid võivad üle erutuda ja närida närimiskummi stimulaatorit liiga agressiivselt. Kui te arvate, et teie kass liialdab ja võib end vigastada, vähendage kassinõgese kogust ja eemaldage närimiskummi stimulaator täielikult.

Catit Senses Wellness Center on disainitud optimaalse mugavuse tagamiseks, mõlemal küljel on lainekujulised massaažiharjad. Teie kass saab lõõgastava massaaži jaoks nende soonte vastu hõõruda. Massaažiharjad on kergesti ligipääsetavad ja alati teie kassi käeulatuses.

Catit Senses Wellness Centeril on kaks vastupidavat harja, mis võimaldavad teie kassil oma südame järgi hoolitseda ja aitavad tal hoida oma karvkatte puhtana ja vapustavana.

Catit Wellness Center'i ülaosas asuv roheline massöör on ideaalse suurusega ja asetusega teie kassi pea, kaela ja näo hõõrumiseks.

Igemete stimulaator on tekstuurne nups, mis aitab teie kassil oma igemeid ja hambaid puhastada; see aitab ennetada halba hingeõhku ja hambavalu. Võite julgustada oma kassi igemestimulaatorit närima, puistades massaažiplaadile veidi kassinõgest.

Tänu rohelisele, pehmendusega padjale saab teie kass mugavalt lamada või lihtsalt lõõgastuda hooldussessioonide vahel. Kinnituskonksuga kleepribad hoiavad padjakest paigal ja muudavad selle Catit Senses Wellness Centerist kergesti eemaldatavaks.

 
Mänguasi kassidele Catit Senses 2.0 Ball Dome Eelmine Mänguasi kassidele Catit Senses 2.0 Ball Dome
Ülesse