Eukanuba

Alates kohmakast noorukist kuni aktiivse täiskasvanu ja rahumeelse pensionärini - igas eluetapis on teie koeral või kassil erinevad nõuded oma toidule ja selles sisalduvatele toitainetele. EUKANUBA abil saate pakkuda oma neljajalgsele kaaslasele igas eluetapis tervislikku ja maitsvat toitu, mis on optimaalselt kohandatud tema muutuvatele toitumisvajadustele. Kuid see pole veel kõik: Eriti koerte puhul ei sõltu toitumisvajadus mitte ainult tema eluetapist, vaid ka tema suurusest. Seepärast jagame enamiku oma koeratoitude sarjadest vanusegruppidesse kutsikas, täiskasvanu ja eakas, jällegi vastavalt erinevatele tõu suurustele. Nii saate pakkuda oma lemmikloomale kohandatud toitu, mis toetab eluaegset heaolu.

Koeratoit

Meie kuivtoidud sisaldavad kõike, mida teie koer vajab: Suur loomsete valkude osakaal ning kõik olulised vitamiinid ja mineraalid, mis on hoolikalt kohandatud vastavalt tõule, suurusele ja vanusele. Lisaks sellele just õige kogus kiudaineid tervisliku seedimise tagamiseks.

Kassitoit

Me teame, et lemmikloomad on individuaalsed, neil on isiklik temperament, oma iseloom ja mõnikord ka erilised toitumisnõuded. Need erivajadused võivad olla tingitud nende elutingimustest, aga ka terviseprobleemidest. Nende eriliste toitumisvajaduste rahuldamiseks on EUKANUBA välja töötanud funktsionaalsete toitude valiku, mille retseptid on kohandatud teie lemmiklooma heaolu toetamiseks.

Eukanuba soodustooted

Eukanuba uued tooted

Ülesse