Eukanuba

EUKANUBA Senior lõhega kassikonserv 85 g

Soodushind 1,11 € Tavahind 1,39 €
Laos
SKU
L-00764

EUKANUBA teraviljavaba märgtoit eakatele kassidele on meie retsept, mis sisaldab rohkelt lõhet. See toit sisaldab 100% loomset valku kogu valkude hulgast. See aitab ehitada ja säilitada kõhnu lihaseid. Lisatud L-karnitiin, looduslik rasvapõletaja, aitab põletada rasva ja säilitada tervislikku kehakaalu. Peale selle sisaldab see koostis antioksüdante, mis aitavad toetada loomulikku kaitsevõimet ja edendada elujõudu. EUKANUBA Grain Free toodetud tehases, mis töötleb teravilja. Rikkalikult lõhe on saadaval ka kuivtoiduna tavapärases EUKANUBA premium-kvaliteedis. See võimaldab kombineerida nende märg- ja kuivtoitude eeliseid segatoitmisega, et pakkuda oma kassile parimat võimalikku toitu!

Koostis

liha ja loomsed derivaadid (50%), kala ja kalasaadused (lõhe 14%), mineraalid, taimse päritoluga derivaadid (allikas 0,4% inuliini), õlid ja rasvad.

Koostisosad

valk: 10,5%, rasvasisaldus: 6,5%, toortuhk: 2%, toorkiud: 0,4%, niiskus: 78%, kaltsium: 0,5%, fosfor: 0,3%.

Lisandid

(/kg), Vitamiinid: E-vitamiin: 30mg, tauriin: 450mg, L-karnitiin: 100mg. Mikroelemendid: vask (vask(II)-sulfaatpentahüdraat): 1mg, jood (kaltsiumjodaat, veevaba): 0,5mg, mangaan (mangaansulfaatmonohüdraat): 6mg, tsink (tsinksulfaatmonohüdraat): 20mg. Tootmise ajal lisatud täiendavad kogused.

Lisainfo
ТüüpTeraviljavaba
EluetappSeenioridele
MaitseLõhe
EUKANUBA Adult lõhega kassikonserv multipakk 12x85 g Eelmine EUKANUBA Adult lõhega kassikonserv multipakk 12x85 g
Ülesse