Eukanuba

EUKANUBA Kitten lõhega märgtoit kassipoegadele 85 g

Soodushind 1,11 € Tavahind 1,39 €
Laos
SKU
L-00759

EUKANUBA teraviljavaba märgtoit kasvavatele kassipoegadele on meie retsept, mis sisaldab rohkelt lõhet. See toit sisaldab 100% loomset valku kogu valkude hulgast. See aitab ehitada ja säilitada kõhnu lihaseid. Lisatud antioksüdandid aitavad toetada loomulikku kaitsevõimet ja edendada elujõudu. EUKANUBA Grain Free toodetud tehases, mis töötleb teravilja. Rikkalikult lõhe on saadaval ka kuivtoiduna tavapärases EUKANUBA premium-kvaliteedis. See võimaldab kombineerida nende märg- ja kuivtoitude eeliseid segatoitmisega, et pakkuda oma kassile parimat võimalikku toitu!

Koostis

liha ja loomsed derivaadid (50%), kala ja kalasaadused (lõhe 14%), mineraalid, taimse päritoluga derivaadid (allikas 0,4% inuliini), õlid ja rasvad.

Koostisosad

valk: 10,5%, rasvasisaldus: 6,5%, toortuhk: 2%, toorkiud: 0,4%, niiskus: 78%, kaltsium: 0,35%, fosfor: 0,25%.

Lisandid

(/kg), Vitamiinid: E-vitamiin: 30mg, tauriin: 1000mg. Mikroelemendid: vask (vask(II)-sulfaatpentahüdraat): 1mg, jood (kaltsiumjodaat, veevaba): 0,5mg, mangaan (mangaansulfaatmonohüdraat): 6mg, tsink (tsinksulfaatmonohüdraat): 20mg. Tootmise ajal lisatud täiendavad kogused.

Lisainfo
ТüüpTeraviljavaba
EluetappKassipoegadele
MaitseLõhe
EUKANUBA Kitten Mono-Protein kanalihaga märgtoit kassipoegadele 85 g Eelmine EUKANUBA Kitten Mono-Protein kanalihaga märgtoit kassipoegadele 85 g
Ülesse