Catit Pixi maiustuste söötja Kukk

Soodushind 5,59 € Tavahind 6,99 €
Laost otsas
SKU
L-00677

Catit PIXI maiustuste jaotur on just õige suurusega mänguliseks patsutamiseks ning aitab teie kassile meelelahutust pakkuda. Kaalustatud põhi paneb mänguasja kõikuma ja püstiasendisse tagasi minema. Catit PIXI Treat Dispenser on saadaval hiire ja ka kuke kujuga.

Selline aeglase söötmise mänguasi nagu Catit PIXI Treat Dispenser on suurepärane võimalus premeerida teie kassi aktiivse ja mängulise käitumise eest. Mänguasja sisemine kamber on kergesti täidetav - keerake ülemine osa lahti, sisestage sinna mõned maiuspalad ja laske kassil neid sealt kätte saada. Mänguasi ei vaja patareisid, nii et see on alati valmis. Samuti on maiuspala lahter mugavalt läbipaistev, nii et te teate kohe, millal peate veel maiuspalasid sisse panema.

Catit PIXI Treat Dispenser on valmistatud nii, et see laseb korraga välja vaid mõned maiuspalad, kuid te saate reguleerida raskusastet vastavalt oma kassi mängustiilile. Liigutage lihtsalt mänguasja tagaküljel olevat liugurit, et reguleerida maiustuste ava suurust. See võimaldab teil kohandada mänguasja ka vastavalt kasutatavate maiustuste suurusele ja kujule.

Catit PIXI Treat Dispenser sobib mis tahes kasside maiuspalade või kuivtoiduga, mille läbimõõt on kuni 9 mm. Mänguasja mahub sõltuvalt tüübist umbes 60 g maiustusi.

  • Isekorrigeeruv maiuspalade jaotaja
  • Sobib kuni 9 mm läbimõõduga kasside maiuspaladele või kuivtoidule
  • Liuguriga raskusastme reguleerimiseks
  • Maiustuste lõhnaaugud
  • Mouse dispenser-Self-righting treat toy
Catit Pixi Spinneri asenduskomplekt Eelmine Catit Pixi Spinneri asenduskomplekt
Ülesse