Catit Pixi kõrgendatud sööginõu, valge

12,99 €
Laos
SKU
L-00681

See imearmas Catit PIXI söötmisnõu on tõstetud oma nelja väikese käpaga ergonoomilisele kõrgusele. Roostevabast terasest nõu on mugavalt madal, et mitte häirida teie kassi tundlikke vuntse söömise ajal.

Catit PIXI Elevated Feeding Dish paistab silma elegantse, kompaktse ja kassisõbraliku disainiga kausi näol, mis sobib suurepäraselt igasse moodsasse kööki. Nõu on disainitud nii, et see sobiks ideaalselt Catit PIXI joogipurskkaevudega, nii et teie kass saaks oma toitu ja jooki nautida ühes kassiteemalises stiilis.

Erinevalt enamikust nõudest on Catit PIXI söötmisnõu disainitud just kassidele - see tähendab, et see on täpselt õige suurusega kassidele sobiva toidukoguse jaoks ning see on mugavalt madal, et mitte ärritada teie kassi ülitundlikke vuntse söömise ajal. Roostevabast terasest anuma mahutavus on 200 ml.

Sisaldab kahte kõrgekvaliteedilist hügieenilist roostevabast terasest nõud.
Meie Catit nõud on valmistatud kvaliteetsest roostevabast terasest ja neid on tänu ümardatud servadele lihtne puhastada. Roostevaba teras on söötmisnõudes kasulik, kuna see aitab takistada bakterite kasvu.

  • Tõstetud söötmisnõu kassidele
  • Catit PIXI joogipurskkaevudega sobiva välimusega kassiteemaline välimus
  • Madal, vurrude stressivaba nõu
  • Nõudepesumasinas pestav roostevaba teras
  • Sisaldab täiendavat terasnõu
TX8 2.0 automaatne söötur, 4.5 l/24 × 38 × 19 cm, valge/hall Eelmine TX8 2.0 automaatne söötur, 4.5 l/24 × 38 × 19 cm, valge/hall
Ülesse